Wróć do listy transportów

Pomoc dla Kurdystanu - pakowanie

15-10-2015

Wasza pomoc dała więcej niż łut szczęścia

Dziś od rana pakujemy kartony dla irackiego Kurdystanu. Pracy będzie co niemiara, bo dostarczone przez Państwa paczki zajmują pomieszczenie o powierzchni 30 metrów kwadratowych. W niesieniu pomocy dla Kurdów nie podzieliła nas nawet Wisła – dary otrzymywaliśmy nie tylko od chełmnian, ale i od sąsiadów z powiatu świeckiego, a nawet wąbrzeskiego

Sytuacja ludzi w irackim Kurdystanie nie jest łatwa. Mężczyźni, kobiety, a nawet dzieci są prześladowani za swoją wiarę. Do chodzi do napadów, morderstw. Cały czas są tam łamane prawa człowieka. Ludzie żyją w obozach dla uchodźców. Śpią w na miotach. Nie mają nic. Potrzebują podstawowych rzeczy, takich jak żywność czy środki czystości.

Podgląd artykułu - pobierz


Poprzedni Następny

UDZIELONA POMOC

O FUNDACJI SOS DLA ŻYCIA

Fundacja „SOS dla życia" jest fundacją działającą na podstawie przepisów ustawy o fundacjach (Dz. U. 1991 , Nr 46, poz.203 z późn.zm.) oraz ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz statutu.
Naszym celem jest pomoc osobom cierpiącym i ubogim - osobom najsłabszym, które z powodu złego stanu zdrowia, wieku bądź biedy nie mogą same walczyć o poprawę swojej sytuacji.
CZYTAJ WIĘCEJ