Wielki Bal

28 lutego 2014r. w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie odbył się Wielki Charytatywny Bal z Gwiazdami organizowany przez Fundacja SOS DLA ŻYCIA i FT FILMS z Rzeszowa (dystrybutora "Cristiady", "5 dni wojny" oraz "Największego z cudów").

 

 

Gości bawił swoimi występami znany i lubiany mim - Ireneusz Krosny. Zaśpiewali: wokalistka Anna Jurksztowicz i aktor Radosław Pazura. Zagrali: kompozytor i muzyk Krzesimir Dębski oraz najbardziej znany chrześcijański zespół - New Life'm, Uczestnicy balu mieli przyjemność poznać jednego ze słynnych hollywoodzkich braci Baldwinów - Stephena, aktora i producenta filmowego.

Na Balu gościli również: Paweł Królikowski, Dorota Chotecka oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Wydarzenie poprowadził znany redaktor i dziennikarz telewizyjny Jan Pospieszalski.

Środki uzyskane ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na budowę pierwszego w Polsce i na świecie Ośrodka Pomocy dla Prześladowanych Chrześcijan, który Fundacja SOS DLA ŻYCIA i Ojcowie Bernardyni z Rzeszowa budują na Podkarpaciu.

Do ośrodka - jako pierwsi - trafią prześladowani z Syrii, gdzie znajdują się ostatnie społeczności mówiące po aramejsku - języku, w którym mówił Pan Jezus. Tam skala prześladowań jest ostatnio największa.

 UDZIELONA POMOC

O FUNDACJI SOS DLA ŻYCIA

Fundacja „SOS dla życia" jest fundacją działającą na podstawie przepisów ustawy o fundacjach (Dz. U. 1991 , Nr 46, poz.203 z późn.zm.) oraz ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz statutu.
Naszym celem jest pomoc osobom cierpiącym i ubogim - osobom najsłabszym, które z powodu złego stanu zdrowia, wieku bądź biedy nie mogą same walczyć o poprawę swojej sytuacji.
CZYTAJ WIĘCEJ